Töötajate vedu

Igahommikune sära Teie töötaja silmades algab muu hulgas sellest, kas ja kui kaua ta pidi hommikust bussi ootama ... Ettevõtted, kes on valinud oma töötajate veo partneriks Hansabussi, näevad seda sära tihedamini kui paljud teised. Ka meie lihtsamad ja soodsad bussid on puhtad, korras ning täpsed, juhid sõbralikud ja usaldusväärsed.

Hansabuss on osutanud töötajate transpordi teenust 1999. aastast. Nii pikk kogemus võimaldab pakkuda paindlikke ja Teie vajadustega täpselt sobivaid lahendusi kogu Eestis. Oleme strateegiline partner paljudele ettevõtetele ja koolidele, kus tööpäevad algavad juba enne päikesetõusu või mis asuvad linnast väljas.

Koostöö meiega on paindlik, kiire ja vajaduse korral operatiivne. Saatke oma soov meie müügijuhile, meie konsultatsioon on Teile tasuta.

Töötajate transport ettevõttele

Teie tööjõuprobleemi võib lahendada soodsa hinnaga transporditeenus. Ettevõtted, kes on valinud oma partneriks Hansabussi, toovad peale hea hinna meie eelistena välja lihtsad faktid: bussid on puhtad ja korras, juhid puhanud, täpsed ning sõbralikud. Vahel polegi rohkem vaja, kuid Hansabuss pakub soovi korral veelgi enamat.

Peale suure ja paindliku bussipargi on töötajate transpordi teenuse puhul oluline kogemus. Hansabussil on see aastast 1999.

Anname Teile teenusenõu heameelega tasuta. Selleks võtke ühendust müügijuhiga või helistage telefonil +372 627 9080.