Tellimusvedu

Ärireisid ja esindussõidud

Hansabuss usub, et ainult hoolivuse ja pühendumisega saame luua pikaajalisi usaldusväärseid kliendisuhteid. Toetudes Hansabussi aastatepikkusele kogemusele ja järjepidevale arendustegevusele suudame täita klientide vajadusi ning meie püüdluseks on ületada kliendi ootusi. Oleme uhked, et oleme saavutanud paljude klientide heakskiidu nii Eestis, Balti riikides kui ka Skandinaavias.

Hansabussi äri- ja esindussõidu lahendused tagavad reisijate mugava ja tõrgeteta transporditeenuse. Toetudes rohkem kui 20 aastasele kogemusele, on Hansabuss õige transpordipartner nii väliskülaliste, ametiasutuste kui koostööpartnerite teenindamisel.

Hansabussi teenuse kvaliteet on rahvusvaheliselt tunnustatud. Selle tõenduseks on liikmelisus ainsa Eesti bussitranspordiettevõttena üleilmses bussiettevõtete liidus Global Passenger Network (GPN). Vastavalt rahvusvahelistele ja üldtunnustatud bussitranspordi standarditele on Hansabussi eesmärk pakkuda klientidele bussiparki, kus kõik turismibussid vastavad rahvusvahelise nelja tärni standarditele.

Lisaks pakub Hansabuss pikemaid projektipõhiseid transporditeenuseid, mille kohta annavad lisainfot meie ärisuuna juhid.

Mõned meie koostööpartnerid: ABB AS, Ericsson Eesti AS, Eesti Energia jne.

Tutvu bussidega ja telli endale sobiv buss siit või helistage meile telefonil +372 627 9080.

Erareisid

Hansabuss on tunnustatud transpordipartner erareiside teenindamisel, sest oleme veendunud, et hästi planeeritud sündmus või väljasõit algab õigesti planeeritud transpordist. Pakume bussitransporti erinevateks sõitudeks Tallinnas ja kaugemal, pidulikeks sündmusteks ning eriprojektideks.

Hansabussil on kaasaegne bussipark, mis teeb meist kindla transpordipartneri klientidele, kes hindavad turvalist, usaldusväärset ja sõbralikku klienditeenindust. Oleme partneriks, kui reis otsustatakse ise korraldada ning vastavalt vajadusele leiame transpordiks erinevas suuruses väike- ja turismibusse. Hansabussi eesmärgiks on pakkuda klientidele positiivset reisikogemust läbi kliendikeskse müügiprotsessi ning turvalise ja tõrgeteta transporditeenuse. Meie professionaalsed müügikonsultandid koos bussijuhtidega annavad endast parima, et aidata kaasa kõikide väljasõitude õnnestumisele.

Tutvu bussidega ja telli endale sobiv buss siit või helistage meile telefonil +372 627 9080.

Agentuurid ja reisikorraldajad

Hansabuss pakub transporditeenust reisikorraldajatele, kes hindavad kõrgelt teenuse usaldusväärsust ja professionaalsust. Hansabussi kogenud bussijuhid ja kliendikeskne teenindusprotsess koos kaasaegsete ja keskkonnasäästlike turismibussidega tagavad tõrgeteta transpordi ja rahulolevad reisijad kogu Euroopas. 

Pikaaegsed partnerlussuhted nii kodumaiste kui ka välismaiste reisikorraldajatega annavad kinnitust Hansabussist kui hinnatud partnerist.

Hansabuss pakub reiside korraldamiseks hästi varustatud väikebusse ja rahvusvahelisele nelja tärni standardile vastavaid turismibusse. Hansabussi liikmelisus üleilmses bussiettevõtete liidu Global Passenger Network (GPN) liikme ja partnerina tagab usaldusväärse teenuse ja kvaliteetsed bussid kõigis Euroopa liidu riikides ja lähinaabrite juures.

Kaasaegsete 12-27 kohaliste väikebussidega ja 30-59 kohaliste turismibussidega pakume transporditeenust nii lühi- kui pikaajalistele turismireisidele Balti riikides, Skandinaavias ja kogu Euroopas.

Tutvu bussidega ja telli endale sobiv buss siit või helistage meile telefonil +372 627 9080.