Klienditeenindus

Hansabuss on paindlik ja Teile peaaegu alati kättesaadav, sest meie kauaaegne kogemus näitab, et transpordivajadus või ootamatu muutus ei küsi kella ning võib tekkida ka õige ootamatult.

Meie kliendina on Teil oma kontaktisik, kellega suhelda vajaduse korral ka mobiiltelefonil ja väljaspool tööaega, kartmata, et tüli teete. Miski pole meie jaoks meeldivam, kui olla Teile abiks. On ju meie missioon hoida Eesti elu edukas liikumises ja Teie reisijad rõõmsana.

Ka meie veebikanalid on Teile alati avatud ja oma päringu saate teele panna mobiiltelefonilt kasvõi öösel või välisreisil olles.

Hansabussi professionaalsed müügikonsultandid on koolitatud nii, et mõista Teie vajadusi ja võimalusi isegi siis, kui Te ei sõnasta neid ülitäpselt. Kui vaja, küsitlevad nad Teid täiendavalt, et näha ette ka kõige peenemad nüansid, pisiasjad ja reisi kavandamisega seotud võimalikud ohud. Teeme kõik selle heaks, et Teie reisijad meenutaks seda reisi positiivselt ka aastate pärast.

Hansabuss on Baltikumi parima teenindusega bussifirma. Seejuures on meil vägagi mõistlik hinnatase. Veenduge selles ise, võttes meiega ühendust SIIN.