Hansabussi kuulumine liitudesse

 

Hansabuss pakub kvaliteetset ja terviklikku transpordilahendust alates töötajate ja koolilaste transpordist, klientide ja kolleegide väljasõitudest kuni riigi kõrgeimate väliskülaliste teenindamiseni.

Meie grupi bussiparki kuulub ligi 200 bussi ja bussijuhti. Meie teenindusfilosoofiat on läbi aastakümnete kandnud veendumus, et reisi puhul tuleb läbi mõelda kõik pisiasjad ning hea kvaliteet on meie jaoks elementaarne. Me arvestame, et bussijuhtimine ei ole lihtsalt amet vaid elustiil ning sellest oleme me ka lähtunud oma bussijuhtide valikul ja koolitamisel.

Hansabuss on ETFL (Eesti Turismifirmade Liit) ja AL (Autoettevõtete Liit) liige ning GPN (Global Passenger Network) esindaja Eestis, mis on parim garantii, et Teie transpordisoov saab täidetud kõige täpsemal moel nii Eestis, Baltikumis kui ka mujal Euroopas.

 

GPN (Global Passenger Network)

 

Hansabuss on GPN´i liige Eestis. Kasutades meie vahendatud transpordi teenust välismaal võite olla kindlad, et saate läbi meie organisatisooni sama kvaliteetse teenuse ning parima kvaliteedi sõidukite osas millega olete juba harjunud.


GPN (Global Passenger Network) ühendab endas 31 riigi bussifirmasid ja ettevõtteid, mida peetakse oma riigis pakutava teenuse kvaliteediliidriks, liigutades kokku ligi 17 000 bussi aastas. GPN ühenduse peamine kasu on liikmetele väljaspool oma riiki kvaliteetse transpordi pakkumine ning vajadusel kiirkorras abi ning asendustranspordi osutamine, et klientide sõidud sujuks viperusteta.

Global Passenger Network seab kõrged standardid kõigile oma liikmetele. Nii saate reisida teadmisega, et Teie transpordi eest välismaal kannavad hoolt vaid oma ala professionaalid.

Hansabussi headel klientidel on võimalus tellida oma transport vastavalt oma vajadusele välismaal Hansabussist ja ka arveldada läbi Hansabussi!

http://www.gpn.travel/en/estonia 

 

ETFL (Eesti Turismifirmade Liit)

Hansabuss kuulub Eesti Turismifirmade Liitu (ETFL), mis on turismiga tegelevate tööandjate vabatahtlik ühendus ja tegutseb liikmete tahte ja huvide kohaselt. Liidu põhiliikmeteks on Eesti reisibürood ja reisikorraldajad, kaasliikmeteks transpordiettevõtted, turismiorganisatsioonid, haridusasutused, hotellid, kindlustusfirmad, turismivaldkonna tugiteenuste pakkujad ning välismaised turismiorganisatsioonid. ETFL'is on hetkel 68 liiget, kellest 47 on põhi- ja 21 kaasliikmed.

ETFL'i eesmärkideks on:
• Turismi arendamine
• Usaldusväärsuse kaubamärgiks olemine
• Liikmete huvide esindamine turismipoliitika väljatöötamisel ja elluviimisel
• Liikmete turismialase tegevuse toetamine
• Kontaktide loomisele kaasaaitamine

www.etfl.ee  

 

AL (Autoettevõtete Liit)

Hansabuss kuulub AL (Autoettevõtete Liitu), mis ühendab ühendab erinevaid veonduse valdkonnaga seotud ettevõtjaid. Likmeskond koosneb peamiselt sõitjate-, veose-, ja taksoveoga tegelevatest ettevõtetest. Lisaks nendele kuuluvad Autoettevõtete Liitu ka muud transpordi valdkonnaga otseselt seotud äriettevõtted, s.h. auto- ja bussijuhtide transpordikoolitust teostavad ettevõtjad.


AL teeb teeb koostööd erinevate amtkondadega, et luua paremad võimalused neile, kes pakuvad ausal konkurentsil põhinevat kvaliteetset transporditeenust ja loovad sektorile positiivse maine.

www.autoettevoteteliit.ee 

 

Kui vajate bussitransporti kodu- või välismaal, siis helistage meile telefonil +372 627 9080 või kirjutage booking@hansabuss.ee ja pakume Teie soovidele parima lahenduse.