Tellija meelespea

Hansabussis saab reisijatest ikka ja jälle mõnus seltskond ratastel. Miks mitte ka Teie reisijatest. Selleks anname paar kasulikku vihjet.

MÕELGE, KAS BUSSIS ON PIISAVALT RUUMI

See määrab paljuski bussisõitja enesetunde. On suur vahe, kas Teie seltskond koosneb Jaapani turistidest või astub bussi korvpallikoondis ... Seetõttu arvestage tellides, et meie bussidel on erinev istmevahe ning mõistagi mahub väikebussidesse inimesi ja pagasit vähem kui suurtesse turismiklassi sõidukitesse.

ARVESTAGE, ET VAHEPEATUSED PIKENDAVAD SÕIDUAEGA

Kas teate, kui palju ja milliseid jooke on Teie seltskond tarbinud bussi väljasõidu hetkel? Planeerimata vahepeatused võivad näiteks Tartu ja Tallinna vahelist sõitu pikendada tunni võrra, pikematest reisidest rääkimata. See on vaid üks eluline aspekt, mida tuleks reisigraafikut kavandades arvestada. Soovitame mõelda oma reisijate võimalikele soovidele aegsasti!

VÕIB JUHTUDA, ET KLIENDID EI TAHAGI BUSSIST LAHKUDA

Kui valite meie lisateenuste hulgast näiteks mõne põneva filmi, võite olenevalt seltskonnast sattuda olukorda, kus inimesed ei tahagi bussist lahkuda (nt hotelli) ja veedavad seal heameelega veel tunde. Sel juhul aitab näiteks meeldetuletus, et kui soovitakse alustada uuel päeval reisi õigel ajal, tuleb ka bussijuht puhkama lasta õigel ajal. Jätkame suurima heameelega ka järgmisel päeval Teie seltskonna teenindamist!

ARVESTAGE KA BUSSIJUHI KOHUSTUSTEGA

Seadus ütleb, et ohutuse tagamiseks peavad bussijuhid iga nelja ja poole tunnise sõidu jooksul puhkama kokku vähemalt 45 minutit. Lisaks ei tohi järjestikune sõiduaeg ületada üheksat tundi. Kui Teie seltskond soovib sõita Euroopat avastama või kavandate pikemat reisi Eestimaal, siis arvestage reisi planeerides, et te võite vajada kahte bussijuhti. Kogu vajaliku teabe seaduste ja puhkepauside kohta saate loomulikult meie müügikonsultantidelt.


MÕELGE LÄBI JÄRGMISED KÜSIMUSED

Tellimust vormistades on Hansabussi müügikonsultantidel Teile kümme küsimust. Sujuva protsessi huvides on kasulik, kui need aegsasti enda jaoks läbi mõtlete.

• Milline on Teie reisi eesmärk – vastuvõtt, seenelesõit, lastesõit, töötajate transport vm? Millise üritusega on täpsemalt tegu?
• Millal olete sõidu planeerinud – kuupäevad, väljasõidu- ja saabumise aeg?
• Kuhu plaanite sõita?
• Kes on bussis kliendi vastutav esindaja?
• Kui kauaks bussi vajate – etteandmise ja sõiduaeg?
• Kui suur on reisijate arv? Buss peab olema piisavalt ruumikas, et kõigil oleks mugav.
• Milline bussiklass Teie sõiduks sobib? Vaadake bussivariante SIIT.
• Kus on sõidu algus- ja lõpp-punkt? Vaja on täpseid aadresse.
• Kas Teil on juba olemas ka sõidukava – programm ja kellaajad, vajalike bussijuhtide arv, täpne marsruut päevade kaupa, planeeritud peatused?
• Kas Teil on olemas sõidu täpne eelarve?
• Kas olete huvitatud ka meie pakutavatest lisateenustest – söök, jook, wifi? Võimalike lisateenustega saate tutvuda SIIN.